Vítejte ve světě Flamco

14. června 2012, 05:59 | Flamco bylo první a je stále nejlepší.

Nejdůležitějším bodem pro Vás, který byste měli znát je, že práce Flamca je založena na třech hlavních principech: na kvalitě, službách a informacích. Toto jsou tři pilíře, na kterých je založen úspěch Flamca po vice než pět desetiletí. Naším cílem je zapojit Vás do tohoto úspěchu a zajistit na něm Váš profit. A jsou to právě zkušenosti, naše vize a úsilí, které nás dostaly na vrchol v našem průmyslovém odvětví. Objevte sílu a inovační energii, která je za našimi výrobky a mějte užitek z mnoha výhod, které získáte spoluprací s Flamcem.

Flamco je Váš spolehlivý partner v topenářské a instalační technice!

 

Flamco – klíčová fakta

Flamco - klíčová fakta

 

Flamco – klíčová fakta

Skupina Flamco je soustředěna na vývoj, výrobu a prodej vysoce kvalitních výrobků pro topení, větrání, rozvody pitné vody, klimatizaci a chladicí systémy. Okolo 500 zaměstnanců ve světě nás přivedlo na vrchol v našem průmyslu a zajišťují, že zde zůstaneme.

Na sedmi výrobních místech v Holandsku, Německu, Velké Británii a Číně vyrábíme

 

 • Expanzní nádrže a automaty
 • Ohřívače vody a zásobníky
 • Materiál pro montáž trubek
 • LPG nádrže
 • Materiál pro montáž radiátorů
 • Příslušenství pro shora uvedené systémy
 • OEM výrobky

 

Úspěšným marketingem, atraktivním a inovačním produktovým řešením uvádí Flamco trh do pohybu. Protože competence nevznikne přes noc, spolehněte se na kompetentního partnera. Spolehněte se na Flamco.

 

 

Programové prohlášení a vize

Vytvářet dlouhodobě profit pomocí vývoje, výroby a marketingu komponentů pro topení, větrání, systémy pitné vody, klimatizačních a chladicích instalací. Dlouhodobý profit umožňuje investovat do nových výrobků, procesů a výrobních prostředků. To dává možnost být otevřený k zaměstnancům Flamca zatímco skupina Flamco může udržovat dobré vztahy se svými partnery a s životním prostředím.

 

Naše vize

 • Spolehlivé partnerství
  Při projektování staveb je jeden aspekt zdaleka nejdůležitější: být spolehlivým partnerem. Spolehlivost mnoho tváří. Zaměřujeme se na to být nejspolehlivějším partnerem v topení, větrání, systémech pitné vody, klimatizačních a chladicích technologiích na všech myslitelných frontách.
 • Kvalita, servis a informace
  Kvalita, servis a informace jsou tři hlavní hodnoty, na kterých byl založen úspěch Flamca. Při vývoji a marketingu všech našich výrobků a servisu máme na paměti tyto tři hlavní hodnoty.
 • Přitažlivost poptávky
  Zákazník se rozhodne koupit od té firmy, kde vidí nejlepší hodnotu. Výzva pro Flamco je přitáhnout poptávku a ne ji potkat. Prioritou pro Flamco je identifikovat a vyvíjet výrobky a služby tak, aby byly pro naše partnery atraktivnější než výrobky našich konkurentů. Aby uspělo musí Flamco nabídnout vyšší hodnotu. A to je přesně to co my děláme.

 

Strategie

 

Výhled do roku 2010

Skupina Flamco chce být nejdůležitějším partnerem předních velkoobchodů, instalatérů a OEM firem a mít:

 • Dominantní pozici na trhu (1,2 nebo 3) se všemi našimi skupinami výrobků;
 • Řízení nákladů ve všech našich továrnách.

 

Strategie skupiny Flamco je soustředit se na růst. Strategické cíle v tomto ohledu jsou:

 • Plynulý růst v obratu (nezávisle a akvizicemi);
 • Vyváženou regionální distribucí obratu;
 • Zdravými rozvahovými ukazateli.

 

Inovativní výrobky

Náš úspěch je založen ¨na specializaci: dodávat široký výrobní program k naplnění potřeb a požadavků našich zákazníků. Silná orientace na zákazníka nutí naše R&D oddělení a marketing přicházet s náležitými koncepty, designem, tvary a rozměry. Nové technologie nám umožňují rozšířit náš výrobní program o inovační výrobky jako plastové odvzdušňovače a tlakové ventily nebo špičkovou linii expanzních automatů kompatibilní s počítači vedení správy budov. 

Silné značky

Několikaleté úsilí našeho marketingu přineslo silné značky (např. Flexcon, Prescor, Flexvent, Flamcovent a mnoho jiných). Tyto silné značky jsou synonymem nejvyšší kvality, spolehlivosti a inovační technologie a jsou v mnoha případech standardem v průmyslu.

Nejvyšší kvalita

Silné značky vyžadují nejvyšší kvalitu. Tento požadavek představuje silnou hodnotu v naší firemní kultuře. Každý zaměstnanec je hrdý na dodání nejvyšší kvality a pracuje společně s ostatními na dosažení nulového výskytu vad výrobků. 

Logistika

Spolehlivost je základním kamenem naší logistiky. V procesu výstavby je dodání v termínu, v množství a kvalitě absolutní nezbytností pro to být úspěšným partnerem. V současnosti je 97% našich dodávek přímo ze skladu (7000 položek). Zvládáme to takto dělat průběžným investováním do řízení dodacích řetězců a elektronické komunikace s našimi partnery (EDI, XML, Internet, E-business).

Péče o zákazníka

Naše odborné týmy jsou připraveny se podělit o své odborné znalosti na poli obchodu, marketingu a technických informací. Naši zákazníci mají možnost sami získat informace 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, přes lokální internetové stránky a softwarové aplikace.

 

Hodnoty společnosti

 

Vedení

Flamco je světová třída ve vedení ve všech aspektech svého obchodu:

 • Ve vývoji znalostí týmového vedení na všech úrovních;
 • V řízení výkonů;
 • V cestě návrhů, tvorby a podpory našich výrobků;
 • V našich finančních výsledcích.

Integrita

Zaměstnanci Flamca jdou vždy přímou cestou při uplatňování nejvyšších etických standardů a ctí naše závazky. Přijímáme odpovědnost za naše činy a jednáme s každým slušně – s důvěrou a respektem. 

Jasná komunikace

Usilujeme o otevřenou a jasnou komunikaci bez otevřených konců ponecháváme vyhodnocení na našich kolegách nebo partneřích.

Různorodost

Lidé mají různé zkušenosti, talenty a charaktery. My vidíme Flamco jako tavicí kotlík kde všechny tyto různé zkušenosti, talenty a charaktery se zkombinují do formy silného nástroje k úspěchu.

Vzdělávání

Průběžně se učíme signalizaci potřeb trhu, jak dělat lepší výrobky a jak je přinést na trh. Budeme podporovat snahu o spolupráci na každé úrovni a napříč všemi aktivitami v naší společnosti. Stimulujeme naše zaměstnance k využívání jejich potenciálu beze zbytku prostřednictvím tréningových setkání a kurzů řízení rozvoje.

Výsledky

Na konci každého dne nám výsledky řeknou kdo jsme, co jsme získali a kde Flamco stojí na žebříčku úspěchu.Výsledky jsou stale ke zlepšování. Výsledky jsou to co nás pohání davat znovu a znovu to nejlepší. Cesta vice než 50 let úspěšného obchodu je pro Vás nejlepším důkazem.

 

Prohlášení o kvalitě

 

Spolehlivé dodávky

Flamco se liší od svých konkurentů přísným dodržováním dodacích lhůt odsouhlasených zákazníky. Spolehlivost dodávek je u firmy Flamco sledována každý týden. To zahrnuje procentuální měření objednávek dodaných kompletně a včas. Toto procento musí být nejméně 95%. 

Snaha o nulovou chybovost 

V každé fázi výroby našich výrobků musí být práce odvedena správně napoprvé. Konečná kontrola výrobků je založena na namátkových testech. Prevence je lepší než napravování; to je pouze přiblížení se k nulové chybovosti. Ve výrobním oddělení je kvalita garantována jistotou, že důležité procesní charakteristiky zůstávají v přesně definovaných standardech. Při vývoji a specifikaci výrobku zohledňovány pouze zakaznikova přání, ale take praktické zkušenosti Při snaze o nulovou chybovost určuje úspěch ve velké míře kvalita zaměstnanců.

Integrace

Flamco je článkem v logistickém řetězci: dodavatel – Flamco – velkoobchod – instalatér. Je důležité, že jednotlivé články v tomto řetězci spolupracují na optimálním zajištění logistických řešení a informací. Flamco přejímá vedení k dosažení integrace pro úsporu nákladů všech zúčastněných a k získání zákazníků. Jedním z příkladů je zavedení objednávkového systému v řetězci na základě prodejních výsledků od instalatérů; k doplnění tohoto je automatický příjem objednávek, dokladů a faktur s EDI. Jiným příkladem je cesta, kterou Flamco umožňuje přístup k inmformacím o výrobcích velkoobchodům a instalatérům přes internet. 

Optimalizace nákupních cen a nákladů 

Nákup základních surovin za správné ceny je nezbytný neboť naše nákupní hodnota tvoří základ našeho obratu. Flamco pečlivě vybírá, co vyrábět a co nakoupit. Flamco se koncentruje pouze na to nejlepší.

Inovace výrobků

Flamco chce setrvávat před konkurencí úspěšnou inovací výrobků. Takto myslet není jen hrát hru lépe, take vytvářet a hrát hru jinou. Základem toho je excelentní kontakt s trhem (velkoobchody, instalatéři a koncoví zákazníci), odborné technické znalosti a kreativita. 

Kultura neustálého zlepšování 

“Neustálé zlepšování”, jsoucí rychlejší než naše konkurence je způsob myšlení, které každý zaměstnanec Flamca ovládá. Vedení Flamca vytváří klima, ve kterém zlepšování přichází primárně zespoda organizace. Otevřená komunikace je podmínkou pro rozpoznání nejdůležitějších problémů a přijetí strukturálních řešení.

 

 

 

 

 

 

Aktuality

27. února 2015

Červený bronz místo mosazi

 

17. září 2014

kotle Tekla - video

 

 

Starší aktuality

Produkty e-mailem

Máte zájem dostávat nejnovější produkty přímo na Váš e-mail?

 

Váš e-mail pro zasílání novinek:

 

Do spodního pole opište 5 znaků.:

Kód pro ověření

    Odebírat      

 

 

Kde nás najdete

Šternberská 503, 783 91 Uničov

Otevírací doba:

PO - PÁ 6:30:00 - 17:00, SO 8:00 - 11:00

 

+ 420 773 569 749

+ 420 776 569 749

+ 420 585 054 447

+ 420 585 002 447

 

Velkoobchod topením

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo