Designové radiátory

29. listopadu 2012, 07:00 | Výběr radiátoru byl vždy obávaný problém každé rekonstrukce. Zvolit takový radiátor, který padne do místnosti jak barvou tak i tvarem a velikostí není snadný úkol.

Designové radiátory

 Při listování katalogy s radiátory a při obcházení specializovaných firem na topení, jste jistě narazili na okouzlující designové radiátory, které se pohybují již v zcela jiných cenových relacích i přesto, že se jedná o strojní výrobu.

Náš tým se ale rozhodl udělat průzkum trhnu s radiátory a tak jsme se sbalili a vyrazili jsme do německého Hannoveru a objevili jsme pro Vás absolutní novinku. Na jedné světové výstavě jsme objevili společnost Heat Design. Zaměstnanci společnosti Heat Design jsou umělci jejich um nespočívá ve štětcích a plátnech, nýbrž v jedinečné ruční zakázkové výrobě designových radiátorů.

Každý vyrobený kus je jedinečný a skýtá neomezené možnosti. Prostor, kde se bude nacházet, se rázem promění v originální a osobitý. I přes neobyklé tvary mají tyto ručně výráběné radiátory skvělé topné vlastnoti. Výkon různých druhů radiátorů se pohybuje mezi 550 – 1200W.

Mezi oblíbené a časté volby patří velmi elegantní kombinace zvlněných trubek radiátorů, připomínající vlny moře a skla.
 
Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, máte také možnost volby materiálu a povrchu. Nejoblíbenější jsou například kov, prvky s broušeného či čirého skla, leštěný kov, kámen, kovové trubky či šírší roury. Též si není problém zvolit jakoukoliv barevnou škálu, která vás napadne. Je tolik barevných kombinací, že záleží pouze na vašem vkusu. Další možností je také vlastní potisk na radiátor. Na radiátoru se může vyjímat například  vaše oblíbená fotografie, vlastní obraz či jiné hravé vzory vhodné do dětského pokoje.
Dalším kladem radiátorů na zakázku, je absence potíží s rozměry topení. Jakýkoliv rozměr je možný.  Některé již zhotovené radiátory měly i přes 2 metry. Kruhové radiátory mívají okolo 1 metru v průměru. Radiátory je možné umístit na zeď jak horizontálně, tak vertikálně.
necháte umělci volnou ruku či řeknete své požadavky na tvar, barvu, materiál a velikost radiátoru, vždy se dočkáte perfektního výsledku.

 

Realt nyní tu čest zastupovat firmu Heat Design v České republice a pokud máte zájem o nacenění či chcete více informací o této výjmečné zakázkové výrobě, můžete se obrátit přímo na naše redaktory z oddělení prodeje.

 

 

 

 

Aktuality

27. února 2015

Červený bronz místo mosazi

 

17. září 2014

kotle Tekla - video

 

 

Starší aktuality

Produkty e-mailem

Máte zájem dostávat nejnovější produkty přímo na Váš e-mail?

 

Váš e-mail pro zasílání novinek:

 

Do spodního pole opište 5 znaků.:

Kód pro ověření

    Odebírat      

 

 

Kde nás najdete

Šternberská 503, 783 91 Uničov

Otevírací doba:

PO - PÁ 6:30:00 - 17:00, SO 8:00 - 11:00

 

+ 420 773 569 749

+ 420 776 569 749

+ 420 585 054 447

+ 420 585 002 447

 

Velkoobchod topením

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo